×

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sezon wiosenny oraz letni to idealny moment na przejażdżki rowerowe. Samotnie, ze swoją drugą połówką, rodziną czy przyjaciółmi. Wszystkie te wyjazdy mają swoje ogromne atuty. Właśnie dlatego tak wiele osób w ostatnim czasie zdecydowało się na zakup roweru. Teraz pora na doposażenie go w odpowiednie akcesoria. Te nie tylko poprawią bezpieczeństwo podróżowania, ale także komfort. Z całą pewnością jednym z pierwszych wyborów powinny być lampki rowerowe. Będą one nie tylko oświetlały drogę podczas podróży, ale również zapewniały rowerzyście bezpieczeństwo. Włączone są widoczne z daleka, więc każdy nadjeżdżający samochód, motocykl, a nawet pieszy są w stanie zauważyć rower. Podobnie działają odblaski, które można zamontować nie tylko na rowerze, ale również na swoim ubraniu. Ich posiadanie jest niezwykle istotne, zwłaszcza gdy jeździ się o różnych porach dnia.

Dodatkowe wyposażenie roweru – sprawdź u nas!

W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć również gadżety na rower stanowiące jego dodatkowe wyposażenie. Do nich można zaliczyć specjalne nakładki na siodełka. Zawierają one w sobie wkład żelowy, który znacznie podnosi komfort jazdy. Wielu rowerzystom przydadzą się również składane lusterka. Docenią je z całą pewnością rodzice, za którymi podróżują dzieci. Dodatkowe wyposażenie roweru może stanowić również koszyk, a żeby go zamontować potrzebny jest uchwyt. Wszystkie te elementy posiadamy oczywiście w swojej ofercie. Jeśli lubicie długie, może nawet kilkudniowe wycieczki rowerowe, to polecamy zapoznanie się z naszymi sakwami. Zmieścicie w nich naprawdę wiele niezbędnych podczas podróży rzeczy.

Do każdej wycieczki rowerowej warto się przygotować. Dobrze sprawdzają się domowe treningi zastępujące wyprawę na siłownię. W celu zwiększenia ich wydajności, polecamy nasze akcesoria do ćwiczeń w domu. Zachęcamy również do przejrzenia innych kategorii w sklepie. U nas zakupy są kompleksowe, szybkie i bardzo przyjemne.

X