×

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wyjazd w góry ze znajomymi i spanie w schroniskach? A może kilka dni pod namiotem bez dostępu do bieżącej wody i zasięgu internetu? Wiele osób upodobało sobie tego typu wycieczki, które nazywane są survivalowymi. Jest w nich coś takiego co sprawia, że człowiek naprawdę odpoczywa. Zwłaszcza jeśli codziennie spędza długie godziny w ciasnym biurze i przed ekranem monitora. Warto jednak pamiętać, że do takiego wyjazdu należy się odpowiednio przygotować. Nie chodzi tu tylko kondycję fizyczną, ale również zebranie sprzętu turystycznego. Wśród przydatnych rzeczy nie może zabraknąć oczywiście plecaka, który pomieści zabrane akcesoria. To właśnie w nim ma zmieścić się wszystko, by nie trzeba było dodatkowych, nieporęcznych toreb. Właśnie takie, bardzo pojemne modele znajdziecie w naszej ofercie. Posiadają one wiele przegród, które ułatwią segregację rzeczy.

Zestawy przetrwania i nie tylko – co możemy zaoferować?

Co warto na swoją przygodę zabrać w plecaku? Nasz sklep oferuje zestawy przetrwania, a także różne survivalowe akcesoria. Do nich należą scyzoryki, latarki czołówki, zestawy najpotrzebniejszych narzędzi, a także karty przetrwania. W ofercie posiadamy także wiele ciekawych akcesoriów rowerowych. Sprawdzą się one głównie wtedy, gdy wybieramy się na wycieczkę rowerem. Z kolei jeśli wyprawa jest w górskim terenie, na dodatek w okresie zimowym to polecamy zapoznanie się z naszymi raczkami i rakami. Zakładane na buty sprawiają, że stawiane w śniegu kroki stają się pewniejsze. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że wyboru między raczkami a rakami należy dokonać na podstawie weryfikacji swoich potrzeb, a także terenu, po którym będzie się poruszało.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich naszych produktów, nie tylko z kategorii akcesoriów survival. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie internetowym każdy znajdzie coś dla siebie.

X