×

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wyprawy po górskich szlakach? Długie spacery po leśnych ścieżkach? A może kilometry przemierzone po miejskich chodnikach razem z kijkami Nordic Walking? Niezależnie od tego jaką formę turystyki wybierzecie, u nas znajdziecie wiele przydatnych akcesoriów! Zacznijmy więc przegląd oferty. Na początek to, bez czego ciężko wyobrazić sobie dłuższą wyprawę, czyli plecak. W naszym katalogu znajdziecie plecaki turystyczne posiadające wiele regulacji pozwalających na dopasowanie do sylwetki. Są one wyposażone w różnej wielkości przegrody, co ułatwia rozmieszczenie przydatnych w czasie marszu, czy też przejażdżki rowerowej produktów. Jeśli lubicie spływy kajakowe, to nie zapomnijcie sprawdzić naszych wodoszczelnych pokrowców na telefony i dokumenty. A skoro jesteśmy przy wodzie, to musimy wspomnieć również o akcesoriach turystycznych, które sprawdzą się nad jeziorem czy morzem. Do nich nalezą chociażby dmuchane materace, jak i pojemniki do przechowywania żywności.

Artykuły turystyczne dostępne online

Powyżej wymienione produkty, to oczywiście nie wszystko co znajdziecie w naszej bogatej ofercie. Jeśli mowa o akcesoriach turystycznych, to niezastąpione są również poduszki dmuchane do samochodu, stopery do uszu, a także opaski na oczy. Taki potrójny zestaw sprawdzi się nie tylko w samolocie, ale także górskim schronisku. Gdy wybieracie się na camping musicie pamiętać, by wyposażyć się w turystyczny prysznic. W naszej ofercie znajdziecie modele o różnej pojemności. W niej dostępne są także kompaktowe scyzoryki przydatne podczas przygotowywania ogniska. A co powiecie na wypoczynek w lesie? Jeśli jesteście chętni, to koniecznie zamówcie nasz składany hamak z moskitierą.
W naszej ofercie sklepu internetowego znajdziecie nie tylko artykuły turystyczne. Sprawdźcie również bardziej ogólne kategorie, takie jak akcesoria sportowe. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tam gadżety, które okażą się przydatne podczas uprawiania różnego rodzaju sportów.

X