×

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

O swój organizm trzeba się troszczyć całe życie, a nie tylko wówczas, gdy coś nam dolega. Zwłaszcza że lata zaniedbań lub kontuzje, spowodowane chwilą nieuwagi, znacząco utrudniają powrót do formy. Na szczęście w wielu przypadkach powolna regeneracja jest jeszcze możliwa, o ile pracuje się nad nią z fizjoterapeutą lub zgodnie z lekarskimi zaleceniami w domowym zaciszu. W naszym sklepie znajdziecie akcesoria rehabilitacyjne, dzięki którym codzienne funkcjonowanie oraz ćwiczenia staną się łatwiejsze. W trosce o Waszą wygodę, cały asortyment dostępny jest online i można zamówić go w prosty sposób, dodając do wirtualnego koszyka. Jeśli wybierzecie odpowiednią opcję dostawy, kurier przywiezie wszystkie produkty pod same drzwi. Warto więc przyjrzeć się ofercie dostępnych przyrządów do ćwiczeń rehabilitacyjnych, zwłaszcza jeśli Wy lub bliska osoba walczycie aktualnie o poprawę stanu zdrowia. W takim wypadku rzućcie też okiem na urządzenia medyczne.

Przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych – sprawdź naszą ofertę

Akcesoria do rehabilitacji, które dostępne są w naszej ofercie, pozwalają zarówno na poprawę kondycji, jak i regenerację mięśni. Szczególnie warto zwrócić uwagę na pistolet do masażu z wymiennymi końcówkami, który pozwala zająć się różnymi partiami układu mięśniowego. Masaż wibracyjny z jego udziałem pozwala się rozluźnić i zregenerować. Polecamy także poduszkę ortopedyczną z funkcją pamięci kształtu ciała, która pomaga walczyć z bólem kręgosłupa i jeszcze lepiej wypoczywać podczas snu. Posiadamy także pasy korekcyjne, dzięki którym wady postawy przestaną być problemem. Przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych o nieco większej intensywności także znajdziecie w naszym sklepie. Będą to na przykład mocne gumy oporowe. W zestawie mieści się aż 5 sztuk.

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich naszych pożytecznych akcesoriów rehabilitacyjnych. Wybór jest naprawdę szeroki, a ceny korzystne. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

X